لطفاً این وبلاگ را محبوب کنید:

سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی سایت نازک بین ایمنی شغلی پست الکترونیک درباره

90/11/10
1:1 ع

به منظور ارائه ی چند پیشنهاد کاربردی به قسمت پیشنهاد به مدیر وارد شدم ولی به دلیل محدودیت 1000 کاراکتری مجبور شدم در مطلب جدیدی آنها را منتشر نماید باشد که سایر افسران با رأی دادن به آنها، مورد تأییدشان قرار دهند و شاید هم پیشنهاد های پخته تری ارائه گردند:
1- در حین ثبت لینک منبع لینک ذکر شود: خبرگزاری های رسمی، سایت های شخصی یا رسمی، نوشته ی خود افسر،...
2- برای لینک هایی که خود افسران نوشته اند تسهیلات بیشتری جهت برگزیده شدن، نمایش و امتیاز پیش بینی گردد.
3- در حین تأسیس گروه مقداری از امتیاز فرد کم کنید و در عوض برای فعالیت گروه با توجه به اعضا و تعداد لینکها و تعداد برگزیده ها و تعداد آرا امتیاز قائل شوید، ضمنا میزان فعالیت افسران در گروه ها نیز می تواند شاخصی برای امتیاز باشد.
4- در حال حاضر برخی افراد هستند که هر لینکی بگذارند در برگزیده ها ثبت می شود و این فارغ از کیفیت لینک به مواردی بستگی دارد که باید مورد یکسان سازی قرار گیرد به عنوان مثال افراد لینک را در یک گروه منتشر کرده  و پس از کسب چند رای مثبت در فضای عمومی منتشر کرده و این موجب می شود در لیست بهترین لینکهای 4 ساعت گذشته ثبت و از همان ابتدا به دلیل نمایش زیاد برگزیده شوند پس معیار برای نمایش در بهترین لینکهای 4 و 24 ساعت از مبنای انتشار در گروه محاسبه گردد.
5- برای مدیران ارشد گروهها، فضایی برای انتشار مطلب اعضای گروه بدون نیاز به درج لینک ایجاد گردد.
6- گروه هایی که طی زمان خاصی از میزان مشخصی کمتر عضو دارند با اطلاع قبلی به مدیر ارشد حذف یا ادغام گردند.
7- با توجه به عدم امکان گزارش خطا در گروه هایی که کاملاً مخفی هستند فکری به حال این قضیه بکنید که گروه های انحرافی در این مکان ها ایجاد نشود.
8- اعلام انتشار لینک در هر گروه برای  اعضای گروه با ذکر عنوان لینک انجام گردد و فقط نام افسر و نام گروه برای ترغیب به مطالعه ی لینک کافی نیست.
9-امکان رای دادن از خود وبلاگها یا سایتها ایجاد گردد.
10- در برخی ساعات تعداد ایجاد لینکها در افسران کم است لذا پیشنهاد می شود به جای بهترین لینکهای 4 ساعت گذشته زمانهای مختلف برای ساعات مختلف شبانه روز تعیین گردد مثلا لینک های ساعت 2 نصفه شب در صورتی که فقط 4 ساعت فرصت داشته باشند عملاً محو می شوند مگر این که برای این لینکها فرصت بیشتری مثلاً تا 7 ساعت قائل شویم.
11- برای ارائه ی پیشنهاد، محدودیت کارکتر را کمتر نمایید. 
12- برخی دوستان برای جلب آرای مثبت اقدام به توجه دادن بیش از حد و استفاده از علائم خاص مانند چند پرانتز و علامت و توصیه ی اکید به خواندن می نمایند که پیشنهاد می گردد تا استفاده از کاراکترهای غیر حروف به 3 کاراکتر و خود کاراکترهای عنوان نیز محدود گردد. و از نمایش این لینکها در ستونهای بهترین خودداری گردد.
13- علی رغم این که ارجاع به لینک های خود افسران در شبکه ممنوع است ولی متاسفانه به دلیل مواردی مانند عدم استقبال در بعضی از ساعات شبانه روز اتفاق می افتد که شایسته است مسئولان افسران تدبیری بیندیشند تا امکان درج لینک از افسران توسط خود شبکه میسر نباشد و از آن طرف مورد 10 را نیز رعایت کنند تا اصلاً نیازی به درج مجدد مطلب نباشند.
14- حداقل امتیازهای مختلف برای برخی از انواع لینک ها دو ایراد دارد چرا که هم موجب می شود دوستان موضوع لینک را به جای در نظر گرفتن تناسب بیشتر، بر اساس رای کمتر مورد نیاز برای برگزیده شدن انتخاب کنند و دیگر این که بعضا این امتیازها منطقی نیستند مثلا چرا باید یک مطلب سیاسی یا اقتصادی یا اجتماعی یا مذهبی یا افسران به رای بیشتر یا کمتری برای برگزیده شدن نیاز داشته باشند.
15- با توجه به فضای مناسبی که برای درج لینک ها در حاشیه ی وبلاگ وجود دارد می توان تعداد لینکهای قسمت های برترین لینک 24 و 4 ساعت را افزایش داد.
16- برخی موارد و سوژه های روز در قسمت مربوطه (حین درج لینک) وجود ندارد که پیشنهاد می گردد سوژهای روز بیشتری در نظر گرفته شده و امکان پیشنهاد سوژه نیز ایجاد گردد.
در انتها به مدیران شبکه ی اجتماعی افسران خداقوت عرض می نمایم و موفقیت شان را از خداوند منان خواستارم.

مطالب مرتبط: 
وحدت یا عدم وحدت! مسئله ی افسران این است؟!
وحدت یا عدم وحدت! آیا مسئله ی افسران این است؟! 2
تقوای صنفی در شبکه ی اجتماعی افسران 
توصیه ای دیگر برای افسران جنگ نرم و مدیران ارشد گروه ها
درخواستی دوستانه از افسران جنگ نرم
یک پیشنهاد به مدیران شبکه اجتماعی افسران 

میهمان عزیز شما ممکن است از سایت دیگری به اینجا لینک شده باشید، در صورت تمایل به صفحه ی اصلی وبلاگ مراجعه نمایید، مطالب وبلاگ به صورت مستمر به روز می شود.  


nazokbin